יש אנשים שבורחים מהמשטרה, יש אנשים שבורחים מכלבים ויש אנשים שבורחים מחדרים. מה הכוונה ?
משחקי בריחה מחדרי מריחה הם פעילות פופולרית שהחלה לתפוס תאוצה בארץ ובעלם בשנים האחרונות. אחרי שהרעיון הוצג ביפן לפני כ-10 שנים המוני זוגות, קבוצות ומשפחות הגיעו לחוות את חוויית הבריחה. כל חדר מתרחש בתסריט דמיוני אחר (או לעיתים מבוסס על המציאות) כאשר אתם מתפקדים בתור השחקנים הראשיים. המטרה שלכם היא לאסוף חפצים ורמזים, לענות על שאלות, לפתוח דלתות נסתרות עד שלבסוף תצליחו לברוח מהחדר

 

משחקי בריחה בצפון הארץ

כשלרשותכם 60 דקות בלבד, תצטרכו להיות זריזים ומהירי מחשבה. לחץ הזמן הוא חלק מהאתגר של המשחק, כאשר החידות הפזורות בחדר הינן בדרגות קושי שונות. החדרים שלנו בקווסטים מעוצבים להפליא, החפצים והתפאורה הם מקוריים וייחודיים פרי ידינו כמו גם החידות שהן פרי מוחנו. העיצוב האותנטי והמרשים יכניס אתכם מיד לאווירה הנכונה ותרגישו ממש בתוך העולם שיצרנו עבורכם. פעילות זו היא פעילות נהדרת עבור אנשים מכל הגילאים, החל מילדים ועד זקנים. לאחר ביצוע ההזמנה נדע להתאים את החדר ואת רמת החידות בהתאם למשתתפים. בין אם זו הפעם הראשונה או הפעם העשרים שלכם – אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מאחד מחדרי הבריחה הגדולים ומושקעים ביותר שיש בישראל.

 

 

בורחים עם קווסטים

קווסטים, הממוקם בעמק יזרעאל, מציע לך חוויית בריחה ברמה אחרת. חדרים רחבי ידיים, אוכל ושתיה ללא הגבלה שימתינו לכם בחדר ההמתנה, שירות אדיב ולבבי והשקעה בפרטים הקטנים הם מה שמאפיין אותנו.
במתחם ישנם 2 חדרים, כך שבמידה ותרצו לעשות יום גיבוש לעובדים ולמשפחה ניתן להתפצל ל-2 חדרים עם סיפור זהה או שונה לבחירתכם. הביקורות החיוביות שאנו מקבלים מהלקוחות נותנות לנו תחושה של סיפוק גדול ואנחנו שמחים להמשיך ולאתגר אנשים רבים מרחבי המדינה. אנו מזמינים אותך לקרוא עלינו, להתרשם מהיקף החוויה הצפויה לכם ולהזמין מקום בזמנכם החופשי. 

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Call Now Button