אם גם אתם מחפשים חדרי בריחה מומלצים – אתם לא לבד. חדרי בריחה הפך לבילוי נפוץ בקרב זוגות, משפחות או קבוצות מהעבודה שרוצות לעשות ערב גיבוש. הרעיון של להיכנס לתסריט הוליוודי, לאתגר את המוח במגוון שאלות וחידות, להילחם כנגד שעון זמן מתקתק ולעשות את כל זה לצד חברים או משפחה – כל אלה גורמים לחדרי בריחה להיות אטרקטיביים לכל אדם בכל גיל. חדרי בריחה מציעים סיפורים שונים אליהם ניתן להישאב הודות לעלילה מושקעת, תפאורה ואפקטים קוליים. אם גם אתם רוצים להיכנס לחדר בריחה, הגעתם למקום הנכון.

 

חדרי בריחה מומלצים בצפון הארץ

חדרי בריחה בישראל קיימים בכל אזורי המדינה. החדרים נבדלים אחד מהשני בעיצוב, רמת החידות ואיכות התפאורה וההשקעה במקום. קווסטים מציע ללקוחותיו 2 חדרי בריחה גדולים במיוחד עם 2 עלילות שונות. בין אם תחליטו לשחק סוכני מוסד הנלכדים בשבי הסורי במטרה לרגל לטובת המדינה או שתחליטו לנסות לברוח מביתו של רוצח סדרתי – כל חדר בריחה יכיל ריהוט ותפאורה ברמה הגבוהה ביותר עם עיצוב ובניה מקורית.
אנו ממוקמים באזור נגיש ומרכזי בעמק יזרעאל עם שפע חניה וכיבוד ללא הגבלה עבור קהל לקוחותינו.

 

קווסטים – חדרי בריחה ללא גבולות

 אנו לא מסתפקים ברגיל או בסטנדרטי ומאמינים שאין גבול לכמות ההשקעה והאותנטיות שניתן להכניס לסיפורים שלנו. לכן כל חדר בקווסטים מעוצב עד לרמות הכי קטנות בצורה הכי מקורית שיש. בשונה ממקומות אחרים, התפאורה והחידות שלנו אינן קנויות אלא נעשו על ידינו, כך שאתם מקבלים חדר בריחה ייחודי שאינו דומה לשום דבר שראיתם בעבר. את הפינוק והיחס האישי תרגישו כבר מהרגע הראשון שנקבל את פניכם. לובי המתנה ענק ינעים את זמנכם עד שתיכנסו לסיפור שלנו ותתחילו לעבוד במרץ על פתרון החידות. התחילו לשחק ונתראה מעבר לדלת בעוד 60 דקות.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Call Now Button