אם עדיין לא הייתם בחדר בריחה – זה הזמן להשלים פערים. מדובר באחר הפעילויות האהובות ביותר על צעירים ומבוגרים כאחד בשנים האחרונות. חדרי בריחה צצים כפטריות אחרי הגשם הודות לביקוש העולה וגובר לחדרי בריחה מושקעים ומעוצבים. אם הגעתם לסוף שבוע ואתם מחפשים פעילות שתאתגר את המוח ותגבש את החבורה – כדאי שתשקלו ליצור קשר עם חדר בריחה.

 

איך מוצאים חדרי בריחה בצפון

הדרך הקלה למציאת חדרי בריחה טובים היא כמובן לשאול חברים או לקרוא ביקורות באינטרנט. חדרי הבריחה של קווסטים מקבלים ביקורות נהדרות מקהל המבקרים ויש סיבה טובה לכך ;
תחילה ישנו עניין הגודל. בארץ רבים מחדרי הבריחה נאלצים להצטופף בחללים קטנים במרכזי הערים , לעומת קווסטים אשר משתרעים על שטח רב בצפון הארץ בו ישנם 2 חדרים גדולים מהרגיל. זמן ההתמנה שלכם בלובי גם כן חשוב. בעוד חדרי בריחה מסוימים לא משקייעים בלובי, אנו בקווסטים סידרנו לכם חדר המתנה רחב ידיים עם אוכל ושתיה ללא הגבלה. לבסוף ישנו העניין שהתכנסנו לשמו, חדר הבריחה. החדרים שלנו מתהדרים בעיצוב ותפאורה בסטנדרט הגבוה ביותר. מקוריות והשקעה בפרטים הקטנים הם שם המשחק כאן. החידות שלנו מגיעות במגוון סוגים רמות כך ששחקנים ותיקים וחדשים כאחד יעברו חוויה מאתגרת.

 

בואו להעביר יום מאתגר עם קווסטים

אם עדיין לא חוויתם חדר בריחה או שאתם חשובים שאתם צעירים או מבוגרים מדי בשביל זה – אל חשש. לאחר השיחה אתכם אנו נעשה את ההתאמות בחדר הן מבחינת הגודל והן מבחינת רמת השאלות. אנו ממליצים על משחק שכולל עד 12 איש אך יכולים לקבל גם 18 איש בכל חדר. עבור קבוצות גדולות או ימי גיבוש ניתן להשכיר את שני החדרים במקביל, לשחק את אותה עלילה ולהתחרות מי מסיים ראשון.
כמובן שאת כל התהליך ילווה צוות העובדים השירותי והאדיב שלנו אשר יעשה את המקסימום על מנת להעניק לכם יום חווייתי, מיוחד ומאתגר.

 

חברות אחרי חדר בריחה בצפון

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל