תמיד יש לכם את האפשרות לבחור בבילוי סטנדרטי. ערב עם החבר’ה בפאב או מועדון, ערב מול הפלייסטיישן או סתם סרט בקולנוע. אך מה עם אסקייפ רום בצפון ? בין אם אתם תושבי הצפון או כל מקום אחר בארץ, אסקייפ רום – או בעברית חדר בריחה – מעניקים לך ולחבר’ה צורה חדשה של בילוי. אם תמיד רציתם להרגיש כמו במשחק מחשב או בסרט מתח הוליוודי, לפתור חידות כשברקע מתקתק שעון מעל ראשכם – הגיע הזמן שתחוו את הדבר שנקרא חדר בריחה.

 

אסקייפ רום בצפון הארץ

הקונספט הוא פשוט אך גאוני. אתם נקלעים לתוך תסריט דמיוני (או לעיתים תסריט המבוסס על סיפור אמיתי), מוצאים את עצמכם בתוך חדר נעול מלא ברמזים וסודות כאשר עליכם לפתור את מגוון החידות, לאסוף רמזים, למצוא את הדלתות הסודיות ולהספיק לברוח מהחדר לפני שיגמר לכם הזמן. האתגר בפתרון החידות, לחץ הזמן, התפאורה המושקעת והעלילה מכניסים אתכם למציאות חדשה ומרתקת בה אתם גיבורי הסרט. קונספט זה הפך לפופולרי ביותר בשנים האחרונות ומציע חדרי בריחה שונים ומגוונים ברחבי הארץ. תושבי הצפון מוזמנים להגיע אל חדרי הבריחה של קווסטים וליהנות מ-2 חדרי בריחה גדולים ומושקעים להפליא, מסוג החדרים שקשה למצוא היום בארץ.

חדר בריחה מאתגר מבית “קווסטים”

אנחנו מאמינים בהשקעה בפרטים הקטנים על מנת להעניק לכם חוויה מציאותית ומאתגרת ככל האפשר. החדרים שלנו מושקעים ברמה הגבוהה ביותר ומעוצבים ברמת איכותית ויוצאת דופן. החידות שתפתרו מגיעות ברמות קושי שונות ומותאמות לסוג ורמת השחקנים. שפע חניה בכניסה, מיקום מרכזי בסמוך לעפולה, לובי כניסה מרשים ומפנק עם מגוון אוכל ושתיה ללא הגבלה, צוות מיומן וחברותי ומעל הכל – ההזמנות לעבור יום חווייתי עם החברים, המשפחה או השותפים לעבודה. אתם מוזמנים ליום גיבוש מרתק באחד מחדרי הבריחה של קווסטים.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Call Now Button